„Cena Stříbrný Lukostřelec“ – ČR

 

Cena Stříbrný lukostřelec – ČR byla zřízena v roce 2016. Cílem soutěže Stříbrný lukostřelec – ČR je představit a podpořit projekty, které napomáhají rozvoji rusko-českých vzájemných vztahů.

V dnešním světě tvoří komunikace základ mezilidských vztahů. Pomocí efektivní komunikace můžeme překonávat jakékoliv konfliktní situace, obrušovat hrany, řešit spory a navazovat vzájemně výhodnou spolupráci.

Státy mezi sebou stále komunikují. To znamená, že mezi nimi existují vytvořené vztahy, vždy probíhá interakce a dochází k vzájemné závislosti a ovlivňování.

Cena Stříbrný lukostřelec – ČR má napomoct navázání efektivní komunikace mezi Ruskou federací a Českou republikou. Jsme si jisti, že právě živá komunikace a vzájemné pochopení mezi lidmi různých národností a z různých zemí je tím hlavním argumentem, proč se navzdory současným podmínkám nesmíme vzdávat naděje na mír a blahobyt.

Posuzují se projekty, které prohlubují komunikaci mezi Ruskou federací a Českou republikou. Vítězové získají figurku Stříbrného lukostřelce v originálním provedení. Autoři nejlepších projektů budou odměněni diplomy. Peněžní odměna se nevyplácí.

Nominace:

 Historické dědictví
 Mezikulturní komunikace
Byznys a obchodní komunikace
Vzdělávací programy
Osobnost

Slavnostní předávání cen proběhne dne 31. října 2019.


© 2016 „Stříbrný Lukostřelec“ – ČR

Tel.: +420 728 047 491
E-mail: sorokina@email.cz

Please publish modules in offcanvas position.

.